21 de dic. de 2010

3º Listado de apoios que leva a rede de escolas

Listado dos apoios que leva a rede de escolas en galego
Do 1501 ao 2250,
para ver a partir do 1 ao 750 prema aquí,
para ver a partir do 751 ao 1500
para ver a partir do 2251 ao 3000

1501 - MARTA TORRES FONTÁN
1502 - EVA RODRÍGUEZ GONZÁLEZ
1503 - XOAN XOSE FREIRE BARCIA
1504 - ISABEL RIVAS
1505 - FRANCISCO XAVIER BAÑOS CAMPO
1506 - MARTA BELEN CASTRO GONZALEZ
1507 - MARÍA ÁLVAREZ HORTAS
1508 - XOSÉ IGNACIO
1509 - ANDRES DEL VALLE SOUTO
1510 - MIGUEL MARTINEZ ESTEVEZ
1511 - JOSE ANTONIO RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ
1512 - PILAR FERNANDEZ FERNANDEZ
1513 - AURORA LOPES CIDE
1514 - RAQUEL TXULINHA
1515 - SHEILA GAGO FERNÁNDEZ
1516 - ANDREA ROCA
1517 - CARMEN FERNÁNDEZ PAZ
1518 - BEATRIZ MACEDA ABELEIRA
1519 - BRAIS SACO ESTÉVEZ
1520 - TELMO COMESAÑA PAMPILLÓN
1521 - PEDRO INCIO PIÑEIRO
1522 - ROBERTO GIL
1523 - XURXO MARTÍNEZ CRESPO
1524 - LUIS FERMÍN RODRÍGUEZ VÁZQUEZ
1525 - MANUEL MARÍA GARCÍA FERNÁNDEZ
1526 - BELEN BARREDO OTERO
1527 - SABELA MÍGUEZ BUGALLO
1528 - VANESA RIAL LÓPEZ
1529 - JUAN MIGUEL BLANCO PEREIRA
1530 - MARÍA CURRA GAMALLO
1531 - CHELO MORALES BARCIELA
1532 - ALBERTO RUMBO NAYA
1533 - ADRIÁN GONZÁLEZ BERMÚDEZ
1534 - ESPERANZA CASTRO GONZÁLEZ
1535 - JOSÉ ÁLVAREZ FERNÁNDEZ
1536 - CABODECRUZ.NET
1537 - NOELIA PENA
1538 - RAMÓN IÑIGUEZ LÓPEZ
1539 - JOSÉ M. TUÑAS ARMAN
1540 - EMILIO POZA VILLAR
1541 - ANA JUNCAL
1542 - PATRICIA FERNÁNDEZ
1543 - ARACELI RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ
1544 - JOSE ANTONIO MARTINEZ MENDUIÑA
1545 - FRANCISCO JAVIER SANTORO FERNÁNDEZ
1546 - CILHA LOURENÇO MÓDIA
1547 - ANDREA PEREZ PONTE
1548 - OSCAR FERNANDEZ
1549 - LUCÍA SUÁREZ FRAGA
1550 - LORENA ROZADOS LUÍS
1551 - CHICHARO PSICOTICO(GRUPO ROCK)
1552 - MANUEL CASTIÑEIRAS GIL
1553 - RUTH TUVIO VILLAR
1554 - DAVID DACAL RODRÍGUEZ
1555 - MARÍA LUZ GARCÍA ALONSO
1556 - CARINA FERNÁNDEZ FAYA
1557 - XURXO FILGUEIRA VÁZQUEZ
1558 - SONIA COUTO
1559 - VANESSA ARZA ARZA
1560 - CHIÑA ARZA ARZA
1561 - TEO CHOUSA ARZA
1562 - BRAIS CHOUSA ARZA
1563 - LOLA ARZA ARZA
1564 - URBANO ARZA SANCHEZ
1565 - CARLOS CHOUSA RAMOS
1566 - MARÍA DOLORES VÉLEZ FERNÁNDEZ
1567 - CRISTINA FERNANDEZ LAREO
1568 - XESÚS PANIAGUA MATEOS
1569 - JESÚS GOMEZ ANTELO
1570 - XERMÁN GARCÍA ROMAI
1571 - VÌCTOR GARCÌA
1572 - LAURA PÉREZ FIGUEROA
1573 - ENCARNA MUIÑO FERNANDEZ
1574 - ANTONIO FERNÁNDEZ LÓPEZ
1575 - ÁNGEL LUIS RAMA FRAGA
1576 - XOSÉ ANTÓN PRADA GARCÍA
1577 - CRISTINA ARZA SANCHEZ
1578 - NEVES ARZA ARZA
1579 - ALEJANDRO CAAMAÑO TOMÁS
1580 - BÁRBARA CASTRO VILA
1581 - SANTIAGO ARGILES SOLE
1582 - DAVID REGO CABANAS
1583 - XOSÉ REIMUNDO VALVERDE RODRÍGUEZ
1584 - ÁLVARO GONZÁLEZ BERGANTIÑOS
1585 - ALBA ROCÍO TIZÓN VÁZQUEZ
1586 - PATRICIA VAZQUEZ GONZALEZ
1587 - MANUEL DE LA FUENTE SUBIDELA
1588 - NÉLIDA CASAL DÍAZ
1589 - ALMUDENA VALIÑAS COMCHOUSO
1590 - RAFAEL RODRIGUEZ FERNANDEZ
1591 - UXÍA FERNÁNDEZ CORDEIRO
1592 - SUSANA
1593 - ANA MARÍA RODRÍGUEZ RAJO
1594 - XOSE IGLESIAS GARCÍA
1595 - TAMARA CARRIL CASANOVA
1596 - FUCO PAZ SOUTO
1597 - CHARLIE JORGE FERNÁNDEZ
1598 - IRIA PÍREZ ALONSO
1599 - AITANE D.
1600 - Aida Garcia Mon
1601 - EVA SALGADO MARTÍNEZ
1602 - EVARISTO CALVO VALCARCEL
1603 - CRISTINA VEIGA MARTINEZ
1604 - CLAUDIA SARMIENTO COUCEIRO
1605 - UXÍO CERECEDO GONZÁLEZ
1606 - AGUSTIN IGLESIAS OTERO
1607 - ALBERTO LORENZO OTERO
1608 - JESÚS RODEIRO BARROS
1609 - EVA RAMOS LUIS
1610 - RAQUEL LÓPEZ VELEIRO
1611 - VICTOR M. ROMERO ESTEIRO
1612 - XOSÉ MANUEL FERNANDEZ MONTES
1613 - MARIA BRION
1614 - XOAN CARLOS BRIÓN AGEITOS
1615 - FERNANDO CHAO GARZA
1616 - RUBÉN BRIÓN DOMÍNGUEZ
1617 - VICENTE RODRÍGUEZ
1618 - NUNO ANDRÉ NOVO
1619 - MARKUS HOFFMANN
1620 - TOME MEIRA CABANELAS
1621 - NOEMI BASANTA LLANES
1622 - JUDIT GONZÁLEZ GAMALLO
1623 - AGUSTIN AGRA BARREIRO
1624 - EREA ESTÉVEZ CAMPOS
1625 - CARMEN GARCIA LORENZO
1626 - LARA PITA BUEZAS
1627 - MAR OCAMPO ALVAREZ
1628 - NÉSTOR FERNÁNDEZ FARALDO
1629 - SALETA CHAO RIVAS
1630 - MARÍA DEL CARMEN CAÑEDO PADÍN
1631 - XOÁN MANOEL SANDE MUÑIZ
1632 - PAULA GONZALEZ FERNANDEZ
1633 - DANIEL GARCÍA REIGÍA
1634 - PAULA SÁNCHEZ DIZ
1635 - ISAURA VÁZQUEZ LAMAS
1636 - LUCIA GONZALEZ BUGEIRO
1637 - MARTA GONZALEZ BUGEIRO
1638 - MANUEL SANTOS ESTÉVEZ
1639 - LOLA ALONSO CASTRO
1640 - JANO NEGRO PÉREZ
1641 - Mª PILAR ESTÉVEZ RODRÍGUEZ
1642 - HELENA CARRO CRUZ
1643 - DAVID ROJO COSTAS
1644 - VANESSA LÓPEZ
1645 - RUBEN COUSO PRIMO
1646 - SUSANA GÓMEZ VÁZQUEZ
1647 - Mª JOSÉ PAZO MASIDE
1648 - ISABEL NUÑEZ DIAZ
1649 - LUÍS GONÇALES BLASCO
1650 - MARIA DEL MAR PENA GARCIA
1651 - FELIPE MUÑOZ JOVE
1652 - Mª ESTHER FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ
1653 - JOSE ANTONIO MACHO GANDARA
1654 - XOSE LOIS LEIRÓS GUDE
1655 - CALVO PAZ
1656 - EVA PÉREZ GARCÍA
1657 - REBECA CARBALLO COELLO
1658 - JORGE MAÑO LOJO
1659 - SANDRA DOMINGUEZ MARCOTE
1660 - ORETO DOMÉNECH
1661 - FRANCESC GASCÓ
1662 - XOSÉ RAMÓN GARCÍA MARTÍNEZ
1663 - XOSÉ GUNDÍN GARCÍA
1664 - XOSE MANUEL RICO SUAREZ
1665 - V. GOMEZ
1666 - VIOLETA DE SANTIAGO MOURE
1667 - REBECA BANDE ENRÍQUEZ
1668 - MARÍA TERESA RUMBO NAYA
1669 - NORMA PILLADO ORDÓÑEZ
1670 - LUIS PRADA GOMEZ
1671 - ÁNXELA DOMÍNGUEZ IGLESIAS
1672 - ORLANDO GREGORIO ÁLVAREZ ÁLVAREZ
1673 - JOSÉ ANTONIO PENA ROMAY
1674 - MARIO LEYENDA RATEL
1675 - ANA ISABEL PAZ DIAZ
1676 - RAQUEL BARCIA COSTAS
1677 - MARIA VICTORIA DOPAZO MIGUEZ
1678 - SANTIAGO ALLUT LESTÓN
1679 - LAURA VILA
1680 - ALBERTO RODRIGUEZ BARCÓN
1681 - JORGE LORENZO VILA
1682 - LOÍS FERMÍN RODRÍGUEZ VÁZQUEZ
1683 - ANDRES DEL VALLE
1684 - XURXO GONZALEZ CARRERO
1685 - SABELA RICO CASTRO
1686 - JOSE ANTONIO PACHECO VAZQUEZ
1687 - MARIANA FERNÁNDEZ
1688 - PABLO OTERO CASTRO
1689 - SVYATOSLAV DMYTRUK
1690 - Mª EUGENIA HERNÁNDEZ FERNÁNDEZ
1691 - KATHLEEN MARCH
1692 - XABIER GONZÁLEZ TORRE
1693 - MARÍA DEL CANTO MOTREL LEDE
1694 - SARA PEREZ BRETAL
1695 - ROCIO RODICIO GARRIGA
1696 - ALBERTO CONCHEIRO MARIÑO
1697 - RITA M MARIN POSE
1698 - JOÁM PERES LOURENÇO
1699 - LAURA BUGALHO
1700 - VÍTOR BELHO CORTIZO
1701 - PAULO PAIO RUBIDO BARÁ
1702 - BERNARDO MÁIZ BAR
1703 - ALEXANDRE PRIETO RODRIGUEZ
1704 - ANA GONZÁLEZ XOVE
1705 - ESTELA IGLESIAS NAVIDAD
1706 - NATÍCHI GRANDAL CRESPO
1707 - PEDRO AVELAR
1708 - IRENE BEATRIZ MONTES GARCIA
1709 - LAURA SANGUIÑEDO DIAZ
1710 - JESÚS COSTOYA FERREIRO
1711 - JOÁM J. RODRÍGUEZ DIZ
1712 - XOÁN BAAMONDE GARCÍA
1713 - JOSE MANUEL MELLA SILVA
1714 - MARIA JESUS MOLDES GARCIA
1715 - COL·LECTIU L'ARMARI.
1716 - MANOEL BELLO SALVADO
1717 - PABLO MARTEARENA
1718 - YOLANDA RAMOS FACAL
1719 - ALBA SEGADE RODRIGUEZ
1720 - CAMILA MOREIRA FONTÁN
1721 - M. FERNANDO LÓPEZ LÓPEZ
1722 - JAVIER RODRÍGUEZ BLANCO
1723 - JOSÉ MANUEL PASTOR VÁZQUEZ
1724 - LUIS A. FRANCO
1725 - JESÚS Mª VARELA OGANDO
1726 - TIAGO PERES GONÇALVES
1727 - DAVIDE-SENÉM OUTEIRO RODRIGUEZ
1728 - VANESA ÁLVAREZ IGLESIAS
1729 - CARLOS PAZOS GUIMERÁNS
1730 - OFIR ENRIQUEZ NOYA
1731 - NOELIA CONDE RODRIGUES
1732 - MARIA XESUS DELGADO NUÑEZ
1733 - RUBEN ESTRAMIL VARELA
1734 - MIGUEL LEGIDE REGO
1735 - M. J.FERNANDEZ DOCAMPO
1736 - XOSÉ LEDO
1737 - CONCEPCIÓN VILA GUEDE
1738 - XOSÉ FERNANDO RUIBAL MOURE
1739 - JOSE ANTOM GONZALEZ MACEIRAS
1740 - ESTRELA FERRENHO
1741 - PABLO GARCÍA RIVAS
1742 - JULIA GESTO
1743 - NATALIA MOURE LÓPEZ
1744 - XOÁN ANTÓN SÁNCHEZ CARRO
1745 - GENOVEVA CAEIRO MARTÍNEZ
1746 - ARTURO SEIJO ALONSO
1747 - SONIA MARÍA ÁLVAREZ FEIJOÓ
1748 - ANTONIO VALEA FERNÁNDEZ
1749 - COLETIVO TRANSGALIZA
1750 - Mª XESÚS DIÉGUEZ ROXO
1751 - CARLOS VALCÁRCEL RIVEIRO
1752 - JUAN CARLOS LÓPEZ GONZÁLEZ
1753 - ISABEL FERREIRA SOMOZA
1754 - CÉSAR VALENTÍN GARCÍA RODRÍGUEZ
1755 - MANUEL VILARIÑO FREIRE
1756 - MAR LORENZO GONZÁLEZ
1757 - PAULA VÁZQUEZ VERAO
1758 - XOAN XOSE LORENZO LOURIDO
1759 - MIGUEL BENIGNO SEOANE ALVAREZ
1760 - PATRICIA PRIDA VAZQUEZ
1761 - SILVIA TUÑEZ PEREZ
1762 - ELEUTERIO RODRÍGUEZ MARIÑO
1763 - VERONICA TUÑEZ PEREZ
1764 - JOSEFA CANDA GIL
1765 - XOSÉ RAMÓN FARINÓS LÓPEZ
1766 - ANXO LÓPEZ BARANGA
1767 - XOSE MANUEL AREÁN PORTO
1768 - BEGOÑA MASEDA GARCIA
1769 - M NIEVES EIROA SOUTO
1770 - MARISA VÁZQUEZ GARCÍA
1771 - ALEJANDRO NOVAS VALLADARES
1772 - BERNABÉ SEQUEIROS PINZÁS
1773 - XIANA RODRIGUES GOMES
1774 - MARÍA BELÉN RODRÍGUEZ SUÁREZ
1775 - JESÚS MARÍA ARANA GARCÍA
1776 - ALMUDENA SOUTO VILLASANTA
1777 - ROSARIO BALEIRÓN SÓÑORA
1778 - ANA CONDE PORTELA
1779 - DANIEL ROENDO GREGORIO BRETÓN
1780 - JUAN JESUS ESTEVEZ ALVAREZ
1781 - ANGEL REGUEIRA CASTRO
1782 - ROSALÍA CORTIZAS LEIRA
1783 - XOÁN M. MACEIRAS TAJES
1784 - GUSTAVO GARCIA FERNANDEZ
1785 - ELADINO CABANELAS FERNÁNDEZ
1786 - MARIA DOLORES GALLARO FÀBREGAS
1787 - JESÚS FERNÁNDEZ
1788 - XOSE ANXO CID
1789 - TANIA PLAZA MARTINEZ
1790 - MIGUEL BENIGNO SEOANE ALVAREZ
1791 - SUSANA CONDE COSTA
1792 - SUSANA GARCIA SUEIRO
1793 - JAVIER LUIS RODRIGUEZ RUA
1794 - ÁNGELA ALONSO POSE
1795 - OSCAR VALLE RODRIGUEZ
1796 - BEGOÑA DOMÍNGUEZ PATIÑO
1797 - VERÓNICA LOSADA PÉREZ
1798 - JOSE CASAL PORTO
1799 - SARA MARTINEZ GUIMAREY
1800 - CARLOS CARRO GUZMÁN
1801 - XURXO L. VALCÁRCEL GIL
1802 - XOSÉ OLIVEIRA
1803 - IRIA CHAO MASEDA
1804 - JAVIER LÓPEZ FERNÁNDEZ
1805 - JOSE DOMINGO FERREIRO FERNANDEZ
1806 - XULIO MASIDE RODRÍGUEZ
1807 - LUCÍA IGLESIAS GONZÁLEZ
1808 - OBDULIA VILA VILAS
1809 - PURA GIL CRESPO
1810 - MANUEL LORENZO CAMPOS
1811 - ROSARIO GÓMEZ VICENTE
1812 - UCETAG
1813 - ROBERTO MIGUEZ MORGADE
1814 - FILIPE DIEZ
1815 - XABIER BARRAL RGUEZ
1816 - LOIS CASTRO
1817 - SIMÓN CAAVEIRO FRAGA
1818 - MANUEL MIRAGAIA DOLDÁN
1819 - MARIA JOSÉ GREGORIO BAQUEIRO
1820 - MANUEL PÉREZ PRESA
1821 - SABELA BUJÁN TORNERO
1822 - LICIA LOPEZ DE CASENAVE
1823 - MÓNICA VÁZQUEZ LOPO
1824 - ANABEL SANMARTÍN SOTO
1825 - DEA INÉS COBALEDA COUTO
1826 - NOELIA FIAÑO BESTILLEIRO
1827 - GUILLERME XABIER RIVAS FERVENZA
1828 - MARCOS BLANCO ROMERO
1829 - ALEXANDRA RODRIGUEZ LORES
1830 - NORMA PENA INSUA
1831 - PABLO CASAL LORENZO
1832 - OLGA FERNÁNDEZ
1833 - XABIER GONZÁLEZ
1834 - ANA CARAMÉS RODRÍGUEZ
1835 - PAULA VILLANUSTRE ORDÓÑEZ
1836 - SERXIO MARTÍNEZ LIMA
1837 - IRENE MOREIRA FONTÁN
1838 - MARÍA CRISTINA VILAR OTERO
1839 - LORENA GONZÁLEZ AIRA
1840 - DANIEL CERQUEIRO GARCÍA
1841 - PAULA VELASCO PEDROSA
1842 - RUBEN MOURIÑO GULDRIS
1843 - MARIA LUISA GARCIA REY
1844 - TANIA GARCÍA GUILLÁN
1845 - XOÁN CARLOS MIRANDA CARRO
1846 - ARMANDO RIBADULHA PEREZ
1847 - ANDRÉS CAAMAÑO PAMPÍN
1848 - MARTA FREITAS RODRIGUEZ
1849 - XOSE MANUEL SENDIN RODRIGUEZ
1850 - LAURA IGLESIAS FREIRÍA
1851 - UXÍA ESTÉVEZ ÁLVAREZ
1852 - JORDI GÓMEZ I FERNÀNDEZ
1853 - LUCIA SANTOMIL BUELA
1854 - ANTÓN SÁNCHEZ GARCIA
1855 - MANUEL VEIGA OTERO
1856 - CAROLINA BORGES VELOSO
1857 - PARICIA LEIRO GONZÁLEZ
1858 - EDUARDO NUÑEZ FERNANDEZ
1859 - VICTOR M. GARCIA CALVIÑO
1860 - JUAN PABLO PÉREZ ÁLVAREZ
1861 - JOSE FERREIRA MAAÑÓN
1862 - ISABEL CAMPOS FERNÁNDEZ
1863 - LUZ GARCÍA ALONSO
1864 - MARÍA MARTÍNEZ VILAR
1865 - BREIXO HARGUINDEY BARRIO
1866 - CARLOS ALBERTO SUÁREZ VÁZQUEZ
1867 - ANA BALADO FIGUEROA
1868 - JESÚS CALDAS IGLESIAS
1869 - MARTHA ANTUÑA GALLEGO
1870 - ANDRÉS SÁNCHEZ FERNÁNDEZ
1871 - ROMAN VARELA VARELA
1872 - ANTÓN QUINTÁNS LOUZAO
1873 - XOÁN MANUEL RIAL RODRÍGUEZ
1874 - XOSE IGLESIAS ABALDE
1875 - NOELIA RODRIGUEZ JUSTO
1876 - PATRICIA ABAL PINO
1877 - FABIÁN PIÑEIRO PORTELA
1878 - LUIS MIGEL RODRIGUEZ
1879 - OSKAR LOPEZ VILLAR
1880 - JUAN CALVETE CASTRO
1881 - BRUNO RIOTORTO RIVERA
1882 - IOLANDA RODRIGUEZ ALDREI
1883 - SILVIA FERNÁNDEZ BOGO
1884 - OLGA RODRÍGUEZ SÁNCHEZ
1885 - MIGUEL ARIAS FERNÁNDEZ
1886 - JULIÁN PÉREZ GARROTE
1887 - ROBERTO BRETAÑA FERNANDEZ
1888 - SENEN DIAZ PRADO
1889 - JOSEFA GOMEZ NORES
1890 - OSCAR CARREIRA NODAR
1891 - RICARDO SOUTO MORANO
1892 - MARCO MARTÍNEZ
1893 - MARÍA LAURA RODRÍGUEZ TRAVIESO
1894 - JOAO MANUEL PERES LIJÓ
1895 - PAULA TUÑEZ PEREZ
1896 - LARA PRIDA SEOANE
1897 - MARÍA BLANCO CRESPO
1898 - ROBERTO L.I. SAMARTIM
1899 - BELÉN GONZÁLEZ MARTÍNEZ
1900 - ALMUDENA OTERO VILLENA
1901 - VICENTE FLOR OTERO
1902 - JUAN JOSÉ PAZOS ÁLVAREZ
1903 - JOSÉ DANIEL UGARTE OTERO
1904 - XAVIER SOTO ÁLVAREZ
1905 - MANUEL LOPEZ QUIROGA TEIXEIRO
1906 - PABLO SANTIAGO
1907 - REBECA SÁNCHEZ CAMPOS
1908 - MIGUEL RODRÍGUEZ PENA
1909 - MIGUEL ANXO MEIXUEIRO REI
1910 - ALBERTO VALVERDE OTERO
1911 - MARIA TERESA SANCHEZ TABOAS
1912 - DAVID ALBOR BERMUDEZ
1913 - RAMÓN RICO TABOADA
1914 - XOSÉ MANUEL BARREIRO INSUA
1915 - ALBERTO MARTINEZ OTERO
1916 - GONZALO DE LUCAS LEMA
1917 - AURA ROSA GARCIA VILAR
1918 - ANICETO PINILLA NUNES
1919 - FERNANDO COSTAS COMESAÑA
1920 - XOSE RAMON BRANCO SUEIRO
1921 - MIGUEL RODRÍGUEZ CARNOTA
1922 - SEVERIANO PÉREZ SUÁREZ
1923 - TEBRA RODRIGUEZ HERMIDA
1924 - PILAR MERA COSTAS
1925 - MARÍA JOSÉ SUÁREZ GARRIDO
1926 - GUILLERMO BAÑOS GARCÍA
1927 - JOSÉ ALEJANDRO BAÑOS RODRÍGUEZ
1928 - IOLANDA OTERO SEIJO
1929 - RICARDO SANTIAGO CABANELAS
1930 - XABIER QUIROGA
1931 - ÓSCAR MANUEL
1932 - IVÁN LAMA MATO
1933 - GONZALO LOPEZ
1934 - SARA ROCA AGRA
1935 - ROSANA RODRIGUEZ AVALLE
1936 - XOSÉ MANUEL REGUEIRA
1937 - MONTSERRAT MARTÍNEZ CAÑAS
1938 - ANXO GONZÁLEZ GUERRA
1939 - VITORIA OGANDO VALCÁRCEL
1940 - XOSÉ MANOEL ÁLVAREZ LÓPEZ
1941 - Mª DOLORES BLANCO PEREIRA
1942 - ELENA RAMOS BREIJO
1943 - CAROLINA PORTO PADERNE
1944 - GONZALO GRELA GACIO
1945 - ALEXANDRE PEREIRA PÉREZ
1946 - PATRICIA RAMOS DÍAZ
1947 - CAMILO GONZÁLEZ ATANES
1948 - XOHÁN ANTÓN PIÑEIRO DIÓS
1949 - CLARA CASTILLA FREIRE
1950 - VICTORIA LOURO FERREIRO
1951 - EVA PIÑEIRO
1952 - LOIS ANXO FERREIRO
1953 - FRANCISCO CONDE CID
1954 - MANUEL VÁZQUEZ LÓPEZ
1955 - ALFREDO LÓPEZ LOUREIRO
1956 - FÉLIX SOTO IGLESIAS
1957 - CRISTIAN COSTAS
1958 - AGUSTÍN PÉREZ CALVO
1959 - FABIAN GONZALEZ FRAGA
1960 - FELIX CALVELO GÓNZALEZ
1961 - SANTIAGO FDEZ. ROZADA
1962 - XOSÉ ANTÓN VILA SOBRINO
1963 - CAMILO M. FERNÁNDEZ GONZÁLEZ
1964 - MACARENA RODRÍGUEZ
1965 - PABLO DIAZ VELASCO
1966 - XOÁN MIGUEL BARROS DIOS
1967 - O TERZO DA FALA
1968 - LUIS COUTO LORENZO
1969 - VÍCTOR MANUEL DIOS ÁLAMO
1970 - MARISOL NÚÑEZ CONDE
1971 - AMELIA MORADO MARTÍNEZ
1972 - JOSE MANUEL GERPE VISPO
1973 - FLOR SÁNCHEZ NÚÑEZ
1974 - ROBERTO RODRIGUEZ CARBALLADA
1975 - MARÍA INÉS MEILÁN PEÑA
1976 - CAMILO VÁZQUEZ GARCÍA
1977 - RICARDO PARADA ENTENZA
1978 - JOSE RAMON CORBELLE DIAZ
1979 - BEGOÑA CALDAS RODRÍGUEZ
1980 - CARLOS PEREZ BLANCO
1981 - ANA CAAMANO
1982 - ESTRELA VALVERDE RODILLA
1983 - NURIA MARTÍNEZ GONÇALVES
1984 - TERESA CELA GALLEGO
1985 - CONSTANTINO GALLEGO SOUTO
1986 - GONZALO CONSTENLA BERGUEIRO
1987 - PEDRO XOSÉ VILLARINO BARRIADA
1988 - OCTAVIO FERNANDEZ ALVAREZ
1989 - RAQUEL BUDIÑO
1990 - NELSON QUINTEIRO ROA
1991 - GARCIA LORENZO
1992 - FRANCISCO NIEVES RAJO
1993 - SILVIA ORGE LORENZO
1994 - ISABEL GIANZO GONZÁLEZ
1995 - EDUARDO GARCÍA CASTRO
1996 - SONIA MIRÁS CODESIDO
1997 - MARIA DO CARME CASTRO PEREIRA
1998 - ANA ISABEL PRIETO HERNÁNDEZ
1999 - NOE CANO CORREA
2000 - EVA PÉREZ SALGADO
2001 - SALOMÉ DÍAZ MUÑIZ
2002 - LIBRARIA CARTABÓN
2003 - LÚA MARTINEZ MAZA DE LIZANA
2004 - MIGUEL DOCAMPO
2005 - MARÍA GARCÍA HERNÁNDEZ
2006 - XAVIER CUIÑAS MONTERO
2007 - ANDREA ARAÚJO ALONSO
2008 - RAMON TOJEIRO DOPICO
2009 - PATRICIA ABAL PINO
2010 - PAÚL FERNÁNDEZ CUESTA
2011 - PABLO REMUIÑAN MOSQUERA
2012 - ALBERTOAUGUSTOMIRANDA
2013 - JOSÉ MANUEL BARBOSA ÁLVARES
2014 - PAULA FRANCOS ANLLO
2015 - CRISTINA RODRÍGUEZ FRAGA
2016 - ROSA DE LA PARRA MARTÍNEZ
2017 - EMILIA RIVAS PIÑEIRIO
2018 - SÍLVIA
2019 - MARIA J. SÁNCHEZ GARCIA
2020 - FRANCISCO NOGUEIRAS E MARRA
2021 - RAFAEL JOSÉ TRAFICANTE FERNÁNDEZ
2022 - MARTIN RIAL EIRAS
2023 - BERTA TRAVIESO GONZALEZ
2024 - Mª C. FERRO
2025 - MARCELO RODRÍGUEZ ACOSTA
2026 - NACHO VALVERDE
2027 - GONZALO R PAMPÍN BERMÚDEZ
2028 - SANDRA VÁZQUEZ NÚÑEZ
2029 - XABIER PIN VAZQUEZ
2030 - CARLOS VISPO BASALO
2031 - SANDRA SANMIGUEL SOUSA
2032 - CRISTINA HERMIDA MOINELO
2033 - Mª DEL PILAR TORRENTE BOADO
2034 - JOSÉ GONZÁLEZ SANJURJO
2035 - JOSÉ GREGORIO GONZÁLEZ GONZÁLEZ
2036 - BRAIS
2037 - SILVIA RODRIGUEZ RUA
2038 - JAVIER BREGUA DALMEDA
2039 - ROBERTO REIGOSA MENDEZ
2040 - LUCIA ABREU PAZÓ
2041 - IRIA RODRÍGUEZ GARCÍA
2042 - JOSEFINA CARRILLO BLANCO
2043 - DOMINGO FERNANDEZ FERNANDEZ
2044 - XOSÉ CARLOS CID TESOURO
2045 - ANTONIO YÁÑEZ CASAL
2046 - ADRIAN DA-CUNHA BABARRO
2047 - SOFÍA CALO VIDAL
2048 - MARISA GUERRA CAÑIZO
2049 - ROBERTO GIL FERNANDEZ
2050 - EVA R. LIÑEIRA CAEIRO
2051 - FERNANDO RODRIGUEZ LAMELA
2052 - JUAN CARLOS BRENLLA BLANCO
2053 - ANA MARIA CASTRO OROSA
2054 - ASSUMPCIÓ CANTALOZELLA
2055 - JOSÉ FÉLIX REY CORES
2056 - ALEJANDRO ALVAREZ SALA
2057 - DANIEL CONDE OJEA
2058 - REBOLEIRO GONZALEZ
2059 - ANTON ROBLEDO PEREZ
2060 - MARCOS MELENDEZ ALONSO
2061 - ANA FRA ENRÍQUEZ
2062 - MANUEL GONZALEZ CORBAL
2063 - ESCOLA TEMPO LIBRE XARUMA
2064 - DANIEL REGUEIRO LÓPEZ
2065 - OSCAR SOUTO RODRÍGUEZ
2066 - ÓSCAR SUÁREZ CARBIA
2067 - FRANCISCO CARBALLO CARBALLO
2068 - PABLO CASTRO ABALDE
2069 - MARÍA NURIA VARELA SUÁREZ
2070 - SARA TEIJEIRA DACOSTA
2071 - MILAGROS HERMIDA MISER
2072 - ESTHER LÓPEZ RODRÍGUEZ
2073 - TANIA ALVARADO REI
2074 - ANA FRAGA DOURADO
2075 - ANTÓN FERNÁNDEZ ESCUREDO
2076 - FERNANDO IGLESIAS BOUZA
2077 - Mª ADELA ESTÉVEZ CAMPOS
2078 - RITA TOLEDO MACHADO
2079 - UXÍO NOVONEYRA REI
2080 - CELIA PRADO ROMERO
2081 - GALEGOSOMOS GALIZA CEIBE
2082 - MARIA LUZ GARCIA ALONSO
2083 - JOSE MARÍA SANTIN AMO
2084 - MARIA CARMEN PUGA FIDALGO
2085 - CRISTINA TERRÓN PÉREZ
2086 - DANIEL RIÁDIGOS HERMIDA
2087 - FRANCISCO XESÚS ALVEDRO LÓPEZ
2088 - MÁIS GALIZA DIÁSPORA
2089 - WILMA RICO PERNAS
2090 - CARMEN LORENZO FERNÁNDEZ
2091 - PAULO IGLESIAS LÓPEZ
2092 - ESTRELLA LAREO FERRO
2093 - XURXO FERNÁNDEZ SUÁREZ
2094 - ALFREDO FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ
2095 - PAULO CALVO GONZÁLEZ
2096 - XIANA RIVERA GUERRA
2097 - MASÚS LÓPES
2098 - TEATRO DO NOROESTE
2099 - ANA MARÍA GUERRA CAÑIZO
2100 - CARLOS RUBIO PITA
2101 - FRANCISCO XABIER CERNADAS RÍOS
2102 - HÉCTOR VILELA PRIETO
2103 - MANUEL BARREIRO SUAREZ
2104 - MARIO LORENZO RODRIGUEZ
2105 - ANA FERNANDEZ GONZALEZ
2106 - MARISOL NÚÑEZ CONDE
2107 - AFONSO GARCÍA FUENTES
2108 - DANIEL ALONSO CONCHOUSO
2109 - ISABEL VALIÑO FERRÍN
2110 - ANXO CARBAJAL
2111 - MIGUEL BUJÁN BARBERO
2112 - ESTEBAN FERNÁNDEZ MISA
2113 - NURIA VICENTE LÓPEZ
2114 - RICARDO GRAÑA MONTES
2115 - XAN BAGARIA FRA
2116 - PATRICIA VAZQUEZ CASTRO
2117 - JORGE LORENZO VILA
2118 - ANA BARBEITO
2119 - ANA ROSA PEREZ DEL RIO
2120 - NURIA CARBALLEDA FEIJOO
2121 - SONIA MUÑOZ MARQUEZ
2122 - SANTIAGO SOLLA CRESPO
2123 - JOSE MANUEL REGUEIRA MAROÑAS
2124 - MARTA VEGA MARIN
2125 - DAVID OTERO FERNÁNDEZ
2126 - MARTA LÓPEZ CAAMAÑO
2127 - PILAR NEIRA MARTÍNEZ
2128 - LAURA SANGUIÑEDO
2129 - DANIEL
2130 - XURXO TRONCOSO
2131 - VENTURA AGIS IGLESIAS
2132 - OSCAR GRAÑA GARCIA
2133 - SONIA CALVO
2134 - OLALLA RODRÍGUEZ SÁNCHEZ
2135 - FERNANDO FUENTES OTERO
2136 - ROCÍO SOUTO TORRE
2137 - ÁLVARO COUTO BOTANA
2138 - ANTONIO MARTINS FERREIRA OLAYO
2139 - GUILLERMO RODRÍGUEZ FDEZ.
2140 - RAMON SANTAMARIA NEMIÑA
2141 - FÁTIMA VELOSO BLANCO
2142 - VERONICA BLANCO MAGARIÑOS
2143 - MARÍA DO CARME HERMIDA GULÍAS
2144 - LUÍS ÁLVAREZ POUSA
2145 - URSULA RIAL GONZALEZ
2146 - XAQUIN CHARLIN GONZALEZ
2147 - ASOCIACIÓN CULTURAL E DEPORTIVA UNHA GRANDE CHEA
2148 - JOSÉ RAMÓN ALONSO FERNÁNDEZ
2149 - CARLOS BALIÑAS PÉREZ
2150 - MARIA JESUS SOUTULLO CRESPO
2151 - ÁNGEL IGLESIAS CHEDA
2152 - CARLOS VARELA RAMOS
2153 - SONIA ÁLVAREZ LÓPEZ
2154 - XURXO RODRÍGUEZ LOZANO
2155 - FÉLIX MANOEL CONS GARCÍA
2156 - CELTIA NOVO MASEDA
2157 - NURINAP ARAUJO PAZO
2158 - MARCO ANTÓN LOXO VILAS
2159 - ALBERTO RODRIGUEZ ALVAREZ
2160 - SOLEDAD MÉNDEZ VÁZQUEZ
2161 - MANUEL IGNACIO CARBALLAL MIÑÁN
2162 - PALOMA DÍAZ REGO
2163 - XOSÉ MANUEL GONZÁLEZ BARREIRO
2164 - OLAIA FERNÁNDEZ JACOB
2165 - BEGOÑA CRISTINA BLANCO MONTEIRO
2166 - CARLOS PENA FERNANDEZ
2167 - MONTSE VÁZQUEZ MEIZOSO
2168 - FRANCISCO MANUEL PELETEIRO ROMÁN
2169 - GONÇALO AMORÍM
2170 - IVAN VALLADARES GONZÁLEZ
2171 - ISABEL SOMOZA ALONSO
2172 - MARTA ROZAS DOUGAN
2173 - MARIA DO CARMEN CASTRO AMIL
2174 - MANUEL VILLAVERDE ÁLVAREZ
2175 - MARCOS SUMAVIELLE RODRIGUEZ
2176 - DANIEL CASAS NUÑEZ
2177 - MARÍA CRISTINA PARADELA OMIL
2178 - IAGO CORTIZO PÉREZ
2179 - ADRIAN RIADIGOS VILLARA
2180 - GUILLERMO LOJO FORMOSO
2181 - MARIA JESUS GUERRA GARCIA
2182 - ROBERTO ROGET ANTELO
2183 - JOSE ALVARO LOPEZ MASEDA
2184 - JUAN CARLOS GONZALEZ LOPEZ
2185 - ANXO SÁNCHEZ GONZÁLEZ
2186 - RUBÉN GARCÍA FERNÁNDEZ
2187 - Mª DOLORES CAAMAÑO LAGO
2188 - SANTIAGO PALMEIRO CAGIAO
2189 - MIGUEL ÁNGEL FERNÁNDEZ MORALES
2190 - MERCEDES ESPIÑO AMIL
2191 - RAÚL MATOS CONDE
2192 - ADRIANA MONTOTO
2193 - JOSÉ I. AYMERICH MUÑOZ
2194 - RAFAEL SANCHEZ MOURE
2195 - MANUEL PIÑEIRO GONZÁLEZ
2196 - RUBEN ALVAREZ MOSQUERA
2197 - JOSE IGNACIO NAYA MOREIRA
2198 - XOAN CARLOS FRAGA CELEIRO
2199 - ALBA-ATENEA LEIRACHÁ AMADO
2200 - ELISA GONZÁLEZ GONZÁLEZ
2201 - ALBERTO NÚÑEZ COSTAS
2202 - CONVERXENCIA GALEGA
2203 - KARLOS KOSTAS
2204 - MARÍA LAURA RODRÍGUEZ TRAVIESO
2205 - ÚRSULA LÓPEZ SESAR
2206 - AYDA MERCED MALLO ACHA
2207 - MARÍA RODRÍGUEZ SUÁREZ
2208 - ANA BELÉN FERNÁNDEZ GARCÍA
2209 - RAMON SANTAMARIA NEMIÑA
2210 - ADRIÁN PÉREZ ÁLVAREZ
2211 - ALONSO CONDE GARCÍA
2212 - XAQUIN CUPEIRO RODRIGUEZ
2213 - VILMA RICO PERNAS
2214 - PILAR PAZO RODRIGUEZ
2215 - IVAN LOPEZ FERNANDEZ
2216 - MANUEL MEDINA ALBERO
2217 - RUBEN BARROS VILLAR
2218 - MIGUEL ANTA RODRIGUEZ
2219 - DANIEL CARNOTO ESPIÑO
2220 - RODOLFO DOLDÁN RODRÍGUEZ
2221 - ALEIXO MATEO GOMEZ
2222 - FRANCISCO LORENZO
2223 - ANTONIO FERNÁNDEZ JORGE
2224 - IRIA FERNÁNDEZ FONTENLA
2225 - TAMARA BERMÚDEZ GAREA
2226 - CRISTINA FERNANDEZ IGLESIAS
2227 - MARÍA ALVAREZ LAGARÓN
2228 - CHISCO AMADO LEIRA
2229 - JUAN CARBALLAL ARGÜELLO
2230 - XULIO AMIGO ESTRADA
2231 - SONIA COUTO TROITIÑO
2232 - PRIMO VÁZQUEZ PAZOS
2233 - Mª JESÚS FERNANEZ FERNA DEZ
2234 - Mª DOLORES CANDEDO GUNTURIZ
2235 - FRANCISCO CAPON
2236 - PATRICIA PEREZ
2237 - XABIER FCO. GRAÑA AÑÓN
2238 - ANGELLUISALCARAZENEBRA
2239 - OHIANE GARCIA GONZALEZ
2240 - LÓPES CIDE AURORA
2241 - MIGUELANXO MURADO LORENZO
2242 - Mª CARMEN DOMÍNGUEZ SOTO
2243 - PABLO NO COUTO
2244 - TAMARA BREA ARES
2245 - CARLOS CALVO VARELA
2246 - ANTÓN PÉREZ ASTRAY
2247 - DAVID PORTELA SANCHEZ
2248 - VÍTOR VICENTE DÍAZ
2249 - XERAFIN REI RIVAS
2250 - MARÍA DO CARME MUÍÑOS PARDAVILA


+ 2250 - para ver